Горизонтальна інвалідна платформа Omega

Горизонтальна платформа з похилим підйомом і можливістю установки повороту встановлюються в місцях, де немає можливості встановити ліфти для осіб з інвалідністю. Виготовляються підйомники з похилим підйомом під замовлення. Враховуються всі побажання замовника.

Горизонтальну платформу з похилим підйомом можна встановити в будинку, квартирі, під’їзді, ресторані, а також у всіх громадських місцях, де є необхідність підіймання людей з інвалідністю на будь-яку висоту.

Новаторські рішення і конструктивний підхід дозволяє виготовляти такі підйомники для інвалідів будь-якої конструкції. Механізм підйому розроблений таким чином, що дозволяє підняти людину на платформі не лише на певну висоту, але і виконує повороти при підійманні, наприклад, сходові марші в під’їзді, чи переходи в магазині, ресторані.

Розробляючи підіймачі для інвалідів такого виду, були передбачені всі необхідні вимоги до дизайну, умов використання і кількість поворотів. Під замовлення завод-виробник виконає конструкцію підіймача з будь-якою кількістю поворотів та підйомів.